Автообзор
08.04.2024
Аренда транспорта
02.04.2024
Грузоперевозки
26.03.2024
Автообзор
24.11.2023

Каталог запчастин Авто.Про. Знайдеться все!

31.05.2018
825
0

Сучасні розробники каталогів запчастин постійно роблять вибір між наповненням бази даних і візуальними можливостями ресурсу. Для ефективного і логічного пошуку деталей були створені спеціалізовані «графічні» фільтри, для пошуку необхідної продукції по картинці. Зображення автоматично обробляють в каталозі інтернет-магазину і звіряють з міжнародної кодуванням EPC.

Ще один спосіб вдосконалити каталог - впровадження кросової системи передачі даних. Основна база синхронізується зі списками запчастин офіційних дилерів і виробників автомобілів. Сам процес відбувається в онлайн режимі.

Можливості сучасного каталогу: знаходимо конкретний товар за чотири кроки

Маркетплейс АвтоПро використовує, тільки сучасні і актуальні інструменти для пошуку і формування списків деталей. Для цього була створена четирехступенчатая система каталогу.

  • Крок перший. Використовуємо розширений фільтр для запитів, включаючи VIN номер (17 цифр) транспортного засобу.
  • Ступінь друга. Вивчаємо технічну інформацію про запчастини, використовуючи креслення, план схеми, графічні зображення, формуємо більш вузький запит;
  • Крок третій. Вибираємо кодування конкретної запчастини, блоку або механізму, уточнюємо характеристики деталі, використовуючи для цього марку, модель і маркування кузова авто;
  • Ступінь четверта. Розшифровуємо незрозумілі значення слів, абревіатури і скорочення за допомогою посилань і коментарів до опису і картинками.

В кінці пошуку формується зведена таблиця з даними про запчастини та додатковою інформацією про вартість, аналогах. На кожному торговому майданчику маркетплейсу https://avtopro.ua є окремий модуль для логістики. У ньому вказується остаточна вартість доставки, дата відправлення і граничні (остаточні) терміни поставок.

Немає часу на вивчення іноземних каталогів? Ласкаво просимо на маркетплейс АвтоПро

Для зручності користувача каталог запчастин розбивається на тематичні підгрупи. При цьому враховується марка і тип автомобіля (визначається по VIN коду), місце виробництва і комплектації, вага і вантажопідйомність.

Всі перераховані вище характеристики використовуються для порівняльного аналізу з загальноприйнятими кодуваннями деталей. Таким чином, пошук класичної або застарілої запчастини на АвтоПро зводиться до 1-2 маркувань. Неактуальні пропозиції легко відсіюються за допомогою ілюстративного матеріалу, який додається індивідуально, до кожної маркування.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: Каталог запчастин Авто.Про, купити автозапчастини
Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Реклама

Авто объявления

Новости партнеров