Спецтехника
29.05.2023
Ремонт автомобилей
18.05.2023
Автозапчасти
15.05.2023
Аренда транспорта
25.04.2023
Покупка автомобилей
11.04.2023
Автозапчасти
09.04.2023
Автозапчасти
09.04.2023
Покупка автомобилей
17.03.2023

Сайлентблоки з поліуретану для авто, спец-, сільськогосподарської техніки та інших задач

09.04.2023
410
0

Сайлентблоки з поліуретану для авто, спец-, сільськогосподарської техніки та інших задачГоловною якістю в роботі автомобіля є надійність та безпека. Досягти цих переваг можна тоді, коли застосовуються якісні запчастини, особливо важливо використовувати надійні запчастини при їх заміні, вони повинні бути не гіршими за оригінальні. Сайлентблок є важливою деталлю ходової частини механізму. Якщо раніше сайлентблок виготовлявся лише з гуми, то сьогодні переважно використовують поліуретановий сайлентблок.

Класичним матеріалом, з якого виготовляється сайлентблок, є гума, на жаль, згодом гума стає менш еластичною, з'являються тріщини, втрачається пружність. Поліуретан – це якісно зовсім інший матеріал, він здатний зберігати свої первісні властивості протягом тривалого часу, а також менш сприйнятливий до зовнішніх негативних впливів. Технологічний цикл виготовлення сайлентблоків з поліуретану більш тривалий, тому і вартість буде відповідно вищою, але це того варте.

Ось основні переваги сайлентблоків із поліуретану.

1. Тривалий термін експлуатації, так вироби з поліуретану служать вдвічі-втричі довше, ніж аналогічні вироби з гуми.
2. Ефективність. Поліуретанові сайлентблоки мають більш високу жорсткість, ця якість покращує керованість автомобілем.
3. Надійність. Поліуретанові вироби значно довше зберігають пружність у порівнянні з такими ж деталями з гуми, водночас підвіска отримує надійний захист.
4. Міцність. Якість з'єднань між поліуретаном і металом набагато краща, виключено відшарування. Так само поліуретан має стійкість до агресивних хімічних сполук.
5. Стійкість до несприятливих температурних коливань та впливу високих та низьких температур. Структура поліуретану не страждає, він не розпадається і не деформується.

Українська компанія «ПоліПро» виготовляє деталі підвісок з ливарного поліуретану для всіх видів автомобілів. Працює підприємство на сучасному інноваційному обладнанні, що дає змогу випускати деталі європейської якості. При цьому асортименти продукції постійно розширюється, а саме виробництво постійно удосконалюється. Компанія "ПоліПро" є прямим виробником, тому покупець надійно захищений від підробок. Компанія працює на українському ринку понад одинадцять років, накопичивши колосальний, безцінний досвід у виробництві деталей із поліуретану.
Буває так, що деталь автомобіля виявляється нестандартною, у такому разі підприємство «ПоліПро» береться за виготовлення деталі за вимірами, які дав замовник. Надійність та якість усієї продукції компанії пройшли перевірку в екстремальних умовах, що гарантує якість.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: поліуретанові вироби, поліуретанові сайлентблоки
Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Авто объявления

Новости партнеров