Спецтехника
29.05.2023
Ремонт автомобилей
18.05.2023
Автозапчасти
15.05.2023
Аренда транспорта
25.04.2023
Покупка автомобилей
11.04.2023
Автозапчасти
09.04.2023
Автозапчасти
09.04.2023
Покупка автомобилей
17.03.2023

Полиуретановые сайлентблоки з гарантією від виробника

09.04.2023
216
0

Полиуретановые сайлентблоки з гарантією від виробникаОстаннім часом все більшою популярністю користуються поліуретанові сайлентблоки, давно помічено, що вони міцніші, якісніші та ефективніші, ніж аналогічні вироби з гуми.

Що ж таке власне сайлентблок? Сайлентблок – це один з елементів ходової частини автомобіля, який є шарнірним вузолом, виконаний він з максимально жорсткого матеріалу. Головним завданням сайлентблока є компенсація різноманітних впливів на механізм. Насамперед, це ударні дії, зусилля різного роду, обертання, поздовжні злами. Підвіска машини працює в жорстких умовах, тут мають на увазі, перш за все, недостатню якість дорожнього покриття, особливо актуально це в зимовий період. Всі ці проблеми змусили виробників задуматися про створення більш надійних вузлів із кращого гуми матеріалу – поліуретану.

Українська компанія «ПоліПро» виробляє та реставрує поліуретанові вироби для автомобілів, сільськогосподарської та спецтехніки. На кожну деталь з поліуретану, в тому числі і на поліуретанові сайлентблоки, підприємство дає гарантію терміном на один рік, що говорить про впевненість компанії в якості своєї продукції. Виготовляються точні копії гумових виробів із поліуретану, при цьому їх властивості зберігаються повністю.

Відомо, що автомобільна та сільськогосподарська техніка, а також спецтехніка потребує регулярної заміни витратних матеріалів для безперебійної та безпечної роботи. Надійні запчастини з поліуретану повністю замінюють дорогі оригінальні запчастини, що дозволяє суттєво заощадити.
З поліуретану виробляються.

1. Сайлентблоки.
2. Втулки стабілізатора.
3. Подушки двигуна та рами.
4. Пильовики.
5. Відбійники та опори амортизатора.
6. Демперний шків коленвала.
7. Еластичні муфти.

Крім зазначених стандартних деталей, компанія «ПоліПро» виконує деталі під індивідуальне замовлення за вказаними параметрами.

Важливо правильно та міцно з'єднати поліуретан із металевими частинами. Підприємство «ПоліПро» з успіхом виконує цю умову у два етапи.

Компанія «ПоліПро» знаходиться в Шостці, але придбати поліуретанові сайлентблоки можна по всій території України і в будь-якій іншій країні. Купуючи поліуретанові сайлентблоки в «ПоліПро», ви купуєте вироби безпосередньо у виробника, без посередників, тому ціна цілком прийнятна і якість надійна. Для оцінки якості виробів компанії можна ознайомитись з відгуками та коментарями покупців інтернет-магазину «ПоліПро».

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: поліуретанові сайлентблоки, поліуретанові вироби
Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Авто объявления

Новости партнеров