Отдых, путешествие на авто
27.06.2024
Аренда транспорта
26.06.2024
Автообзор
08.04.2024
Аренда транспорта
02.04.2024

Чому інколи краще купити мотоблок, ніж мототрактор

02.04.2019
663
0

Чому краще використовувати мотоблок для малого господарства. Порівняння мотоблока та мототрактора: що обрати для малої ділянки?

Вибір садівників: чому інколи краще купити мотоблок, ніж мототрактор?

Сучасні українські фермери використовують недорогі трактори для свого господарства. Вони компактні та виконують на відмінно усі задачі. Але бувають випадки, коли застосування самохідної техніки не має сенсу. У таких випадках можна купити мотоблок. Детальніше про це обладнання та ціні на нього подивиться в магазині Agrotechnika.

Як і трактор, мотоблок доволі універсальна техніка, яка заощаджує паливо та виконує безліч різних задач. У статті розберемо випадки, коли у сільському господарстві краще надати перевагу більш легкому інструменту.

Особливості та переваги

Мотоблок — пішохідна техніка з однією віссю, яка оснащується бензиновим або дизельним двигуном. Він створений для більшості базових робіт у господарстві: орання та підгортання грунту, покіс трави, прибирання снігу та ін.

В залежності від потужності, мотоблок ділиться на три класи.

  • Легкі. Мають потужність до 5 к.с та комплектуються фрезою. Вони створені для маленьких ділянок — до 20 соток.

  • Середні. Більш потужна техніка (до 9 к.с.), яка зазвичай обладнується зйомними колесами. Вона важить до 130 кг.

  • Важкі. Потужність цих інструментів понад 9 к.с. Вони комплектуються активною фрезою, яка працює завдяки валу відбору потужності. Спектр навіски для важкої техніки доволі широкий, що робить його дуже функціональною технікою.

Потужність двигуна мотоблока впливає на час, який фермер витратить на обробку ділянки.

Ключова перевага цієї техніки — ціна. Вона дешевше за мототрактор та може виконувати багато аграрних робіт.

Невірно стверджувати, що мотоблок гірше для сільського господарстві. Кожен з видів техніки має свою сферу використання, у якій демонструє найкращі результати. Крім того, нерозумно купувати потужний мототраткор для легкої роботи.

Коли треба використовувати мотоблок?

Мотоблок буде ідеальним рішенням, якщо площа вашої ділянки становить менше одного гектару. Важкі варіації можуть обробляти і більшу територію, але ми говоримо про техніку з середніми параметрами.

Також, не забувайте, що блок економніший за трактор, що дуже актуально для дачників, або для власників невеликих господарств.

Треба враховувати місце, яке займає мототрактор — для нього потрібен гараж. Мотоблок більш компактний, тому його можна зберігати у сараї. Він не займе багато місця. Зазвичай, їх транспортують у автомобільному причепі або у вантажівках.

Мототрактор менш маневровий за мотоблок. Тому останній буде зручно застосовувати у тісному просторі. Наприклад, у саду між деревами, між парканом та будівлею і т.д.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: мінітрактор, Агротехніка, мотоблок
Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Реклама

Авто объявления

Новости партнеров