Мототехника
08.08.2022
Обучение вождению
28.07.2022
Мототехника
25.07.2022
Советы автолюбителям
06.07.2022
Покупка автомобилей
22.06.2022
Автозапчасти
16.06.2022
Автозапчасти
31.05.2022
Аренда транспорта
26.05.2022
Аренда транспорта
20.05.2022

Призначення і види діагностичних приладів для авто

05.11.2020
870
0

MSG

Автомобільна діагностика сьогодні практикується на будь-якій сучасній техстанції. Що легко пояснити, адже в нових авто за багато завдань відповідає електроніка, а системні параметри задаються через спеціальний софт.

Придбати діагностичне обладнання для ГПК, мотора, кондиціонерів, стартерів та інших систем можна на сайті servicems.com.ua. продукцію пропонує виробник діагностичного обладнання для різних вузлів і агрегатів авто компанія MSG Equipment.

Хоча вона зовсім недавно з'явилася на ринку, але в даний час виступає в якості потужного підприємства з відмінною інфраструктурою і досвідченими співробітниками. Завдяки енергійності та ентузіазму колективу, а також правильній стратегії, підприємство сьогодні займає значиму позицію на ринку діагностичного обладнання для автомобілів.

Види діагностичних приладів

Варто відзначити, що без повноцінної діагностики непросто знайти, а після цього якісно усунути несправність в машині. З таким завданням найкраще впоратися справжній професіонал. Тільки і тут присутня ймовірність помилки. Тому що ніхто не відміняв людський фактор. При комплексній діагностиці застосовується складне обладнання. Відмінність діагностики від обслуговування авто полягає у відсутності вимог до нормативів її проведення, а також до пробігу машини. Таким чином, присутня можливість зупинитися безпосередньо в дорозі і за допомогою спеціальних приладів виконати діагностику транспорту.

На діагностичному майданчику автосервісу повинні знаходитися такі прилади:

  • Сканер. Основне завдання приладу полягає в "читанні" ЕБУ, який присутній в будь-якій сучасній машині. Щоб визначитися з завданнями пристрою, потрібно розуміти схему роботи функціонального блоку.
  • Мотор-тестер. Такий вид обладнання виконує інше завдання, а саме: вимірювання основних параметрів мотора. З його допомогою легко відшукати несправності системи: виміряти струми датчиків, подивитися на напруги і тиск палива, перевірити стартерний струм і так далі; Газоаналізатор. Як правило, використовуються чотирикомпонентні прилади, що дозволяють отримати повні дані про роботу мотора.
О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: діагностичні прилади, діагностика авто, обладнання для ГПК
Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Реклама

Авто объявления

Новости партнеров