Автозапчасти
25.04.2022
Ремонт автомобилей
25.04.2022
Страхование авто
19.04.2022
Советы автолюбителям
21.02.2022
Автозапчасти
18.02.2022
Автозапчасти
18.02.2022
Автозапчасти
17.02.2022

Історія першого соєвого соусу

15.11.2021
152
0

Соєвий соус — це один з основних компонентів азіатської кухні, який отримують шляхом бродіння соєвих бобів під дією грибів роду Aspergillus. Цей продукт здобув популярність саме завдяки японській кухні й вже важко уявити хоч одну подачу та доставку суші без порції цього соусу.

Але зараз соєвий соус вийшов далеко за рамки приправи до суші: його використовують також і для приготування салатів, омлету, маринаду для м’яса, риби, грибів та ін. Напевне, майже кожна українська господиня вже тримає у холодильнику пляшечку цього ароматного соусу. Команда KILOGRAMM SUSHI PROJECT (https://kilogramm.com.ua/rivne/) пропонуємо познайомитись з ним трішки ближче!

БАТЬКІВЩИНА СОЄВОГО СОУСУ

Багато хто вважає батьківщиною соєвого соусу Японію, але насправді перший рецепт цього продукту з’явився завдяки винахідливим китайцям.

За найпоширенішою версією, соєвий соус вигадали буддійські монахи, які шукали альтернативу м’ясним та молочним виробам. У Ⅷ столітті до н.е. асортимент продуктів був досить невеликим, тому соя стала прекрасним замінником їжі тваринного походження. Так, з неї спочатку навчилися виготовляти сир тофу, а згодом і соєвий соус.

ЯПОНСЬКИЙ АПГРЕЙД СОУСУ

Спосіб приготування соусу, вигаданий китайцями, був найпростішим, але не найшвидшим: варені соєві боби залишали на декілька місяців для бродіння. Такий спосіб залишався незмінним аж до ⅩⅦ століття н.е., поки про нього не дізнались в Країні висхідного сонця.

Японці вирішили вдосконалити смак соусу і додали до сої зерна пшениці. Внаслідок цього смак продукту і справді став більш насиченим, але час бродіння став ще довшим. Якщо за китайським рецептом було достатньо кількох місяців, то з додаванням пшеничної культури на соус доводилось чекати цілий рік.

ЯК ГОТУЮТЬ СОЄВИЙ СОУС В НАШІ ДНІ?

В середині ⅩⅩ століття японська кухня вийшла за межі своєї батьківщини й почала набирати популярність по всьому світу. Саме в цей час рецепт приготування соєвого соусу знов зазнав змін. Чекати рік для отримання продукту стало неможливим, тому процес виготовлення довелось прискорювати.

Для цього почали використовувати різні бактерії та дріжджі, що скоротило час приготування до одного місяця. Це “ноу-хау” було настільки успішним, що навіть консервативні японці перейшли на новий метод виробництва соусу, відмовившись від традиційного.

А зараз за допомогою сучасних технологій приготування соусу займає всього три дні: спеціальні камери по типу інкубаторів дозволили контролювати умови, необхідні для бродіння концентрату соєвого соусу. Також продукт почали пастеризувати. Це потрібно для того, щоб на наш стіл він потрапив вже без бактерій та дріжджів.

СОЄВИЙ СОУС І СУШІ

Традиція куштувати суші з соєвим соусом прийшла до нас саме із Японії. Яскраво виражений солоний смак ідеально відтінює тонкі нотки всіх інгредієнтів страви та допомагає їм розкритись повною мірою.

А щоб скуштувати найсмачніші суші с соєвим соусом, радимо зайти на сайт Кілограм Суші Рівне https://kilogramm.com.ua/rivne/seti/ та замовити доставку суші вже зараз. І обов’язково зазирніть у розділ “Суші Акції”, оскільки там ви можете знайти смачні пропозиції за вигідною ціною, адже команда KILOGRAMM SUSHI PROJECT піклується про те, щоб ви куштували лише найкраще та без шкоди гаманцю.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: доставка суші Рівне, японська кухня, Кілограм Суші, роли, суші
Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Реклама

Авто объявления

Новости партнеров