Аренда транспорта
20.05.2022
Автозапчасти
25.04.2022
Ремонт автомобилей
25.04.2022
Страхование авто
19.04.2022
Советы автолюбителям
21.02.2022
Автозапчасти
18.02.2022

CRM для логістики

10.10.2019
372
0

Як відомо, логістика покликана мінімізувати витрати на управління інформаційними та людськими потоками. Пошук найбільш ефективного забезпечення товарами належної якості, необхідної кількості і в потрібний час - це і є те, для чого практично застосовується принцип логістики. Система, яка дозволяє автоматизувати всі бізнес-процеси, тобто, шлях від формування запиту до управління транспортними компаніями, CRM для логістики, є, по суті зрозумілою і простою у використанні системою, і це є її головною перевагою.

Єдина система бази даних клієнта і перевізника дозволяє систематизувати взаємодії між ними, сігментіруя їх по групах. Крім того, система CRM для логістики зберігає історію взаємодії щодо заявок, рахунків і документів. Платформа CRM хороша тим, що в змозі швидко обробляти запити, попередньо прораховувати передбачувану вартість і контролювати оплату. Програма CRM для логістики дозволяє не тільки враховувати кошти, а й вести комерційну документацію. Таким чином, впровадження цієї програми дозволяє значно зменшити кількість рутинних операцій при оформленні угод, що дозволяє зменшити і вартість оформлення самих угод. Система дозволяє значно скоротити час обробки звернень, виключаючи затримки, які, як правило, забезпечує людський фактор.
Аналіз бізнес-процесів системою CRM для логістики від подачі заявки до укладення угоди, дозволяє автоматизувати процес продажу, крім того, в системі зберігаються всі історії продажів.

З функціональних можливостей системи забезпечується логістичне планування всього ланцюжка, визначати наявність додаткових послуг, якщо в них є необхідність.

В системі CRM для логістики забезпечений процес продажів послуг логістичної компанії претендентам, який включає в себе наступні процеси:

  • пошук і збір інформації
  • підготовка комерційної пропозиції
  • узгодження комерційної пропозиції
  • підготовка договору
  • узгодження договору
  • підписання договору

При цьому процессная форма дозволяє переходити з одного етапу на інший простим натисненням на відповідне посилання з заповненням всіх необхідних полів. Автоматизація процесу логістики безпосередньо забезпечує довіру клієнтів за рахунок автоматичного інформування про стан вантажу на всіх етапах. Так автоматично відправляються повідомлення на електронну пошту клієнтів, смс на телефон або месенджери в соціальні мережі.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: CRM система, CRM для логістики
Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Реклама

Авто объявления

Новости партнеров