Обучение вождению
28.07.2022
Мототехника
25.07.2022
Советы автолюбителям
06.07.2022
Покупка автомобилей
22.06.2022
Автозапчасти
16.06.2022
Автозапчасти
31.05.2022
Аренда транспорта
26.05.2022
Аренда транспорта
20.05.2022

Студiя «Site Ok», яка займається просуванням сайтів, розкаже про 3 види рекламних оголошень Google Shopping

12.01.2022
149
0

Якщо Ви власник інтернет-магазину, тоді знаєте про те, що дуже важливо його підтримувати, займатися просуванням, щоб була висока відвідуваність і були продажі. Інтернет — це величезна, неосяжна мережа, в якій крім вас також знаходиться велика кількість інших магазинів-конкурентів, які можуть пропонувати такі ж послуги, як і Ви.

Саме з цієї причини дуже важливо займатися розкручуванням, щоб люди могли віддавати перевагу саме Вам, а не вашим конкурентам. І не варто чекати, що це станеться само собою, що люди почнуть помічати Вас.

Найчастіше за всіма сайтами, що знаходяться на головній сторінці пошукової системи, стоять SEO-студії, які займаються їх просуванням, щоб вони врешті-решт потрапляли до топ-10 пошукової системи.

І, на щастя, видів реклами в інтернеті є досить багато. Однією з таких є реклама Google Shopping. Це спеціальний сервіс, створений Google, щоб люди могли шукати необхідні товари. І цей вид є найефективнішим для торгової сфери.

Агентство інтернет-маркетингу Site Ok - ukr.site-ok.ua

Суть такої реклами в тому, що ваше оголошення міститиме фотографію товару та текст. І за рахунок цієї фотографії даний спосіб є таким ефективним, тому що людина візуально може оцінити те, що знаходиться на картинці, а це привертає його увагу. В цілому ж існує 3 види таких оголошень, кожне з яких має свої особливості.

3 види рекламних оголошень Google Shopping

  1. Локальне оголошення – це реклама продуктів для фізичного магазину. Тобто це означає, що така буде показана офлайн магазину, щоб можна було залучати клієнтів у це місце. При цьому завдяки інструменту Google можна відслідковувати кількість людей, які прийшли в цю точку після побаченої реклами.

  2. Також є звичайне оголошення, яке містить картинку, опис, до якого входить назва компанії, так і товару, його вартість, рейтинг.

  3. І так звана вітрина. Особливість цього виду в тому, що рекламодавець повинен сам займатися настроюванням таких оголошень, об'єднуючи товари в необхідні групи для показу. Таким чином людина може порівнювати кілька продуктів одного рекламодавця, вибираючи найкращий варіант.


Але, оскільки звичайній людині, яка не знається на цьому, досить складно грамотно налаштувати таку рекламу, найкраще для цього звернутися до професіоналів. І «Site Ok» є якраз такими. Сайт компанії: ukr.site-ok.ua. Вони займаються просуванням сайтів за допомогою багатьох способів, які Ви самі можете обрати залежно від призначення та бюджету. Завдяки своїм вмінням та досвіду роботи, Агентство інтернет-маркетингу Site Ok є сертифікованим партнером Google, що також підтверджує їх фах й заслуговує довіри.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: Google Shopping, просуванням сайтів
Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Реклама

Авто объявления

Новости партнеров