Автозапчасти
25.04.2022
Ремонт автомобилей
25.04.2022
Страхование авто
19.04.2022
Советы автолюбителям
21.02.2022
Автозапчасти
18.02.2022
Автозапчасти
18.02.2022
Автозапчасти
17.02.2022

Зелена карта для виїзду за кордон

16.06.2021
343
0

Міжнародний договір авто страхування «Зелена карта» є обов'язковою для всіх транспортних засобів, що виїжджають з території України. Зелена карта на автівку діє на територіях країн, які є членами системи «Зелена карта».

ДТП може відбутися в будь-якій країні, на жаль, жоден автовласник не може бути впевнений в тому, що цього не станеться, навіть, якщо неухильно дотримуватися всіх правил дорожнього руху, від можливості дорожньо-транспортної пригоди не застрахований ніхто. Поліс «Зелена карта» на території іншої країни, повністю компенсує збиток постраждалій стороні. Ця страховка компенсує матеріальні збитки, як матеріальний на ремонт автомобіля, так і шкоду здоров'ю громадян.

Тим, хто збирається виїжджати за кордон, слід пам'ятати, що, виїжджаючи в країни члени системи «Зелена карта» неможливий без оформлення відповідного поліса. На кордоні здійснюється автоматичний контроль, який не дає можливості виїхати з України без «Зеленої карти».

Страхова компанія «Перша» пропонує програму страхування індивідуальних транспортних засобів. Компанія на ринку страхування України працює протягом двадцяти років, накопичивши за ці роки достатній фаховий досвід. «Перша» пропонує найбільш зручні і вигідні рішення по страхуванню, відповідно до чинного законодавства України. Договір страхування може бути оформлений як в електронному вигляді, так і на паперовому носії, в останньому випадку, договір страхування буде висланий «Нової поштою». Форма оплата будь-яка, зручна замовнику. Діє максимальна форма захисту персональних даних, гарантована конфіденційність і безпеку угоди.
Страхування «Зелена карта» через страхову компанію «Перша» має свої явні переваги. Вражають суми страхових виплат, які вже зробила страхова компанія. Наприклад, максимальна виплата склала сім мільйонів гривень! Компанія «Перша» знаходиться в онлайн форматі цілодобово, без вихідних і перерв. Саме оформлення займає не більше п'яти хвилин, крім того, не потрібно їхати в страхову компанію особисто. Оплату послуг страхування можна так само зробити онлайн.

Для оформлення договору страхування «Зелена карта» необхідні наступні документи:

  • Паспорт страхувальника.
  • Ідентифікаційний номер платника податків.
  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
  • Посвідчення водія страхувальника.

Всі питання, що цікавлять можна обговорити, зателефонувавши в цілодобовий контактний центр страхової компанії «Перша».

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: авто страхування, Зелена карта
Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Реклама

Авто объявления

Новости партнеров