Аренда транспорта
20.05.2022
Автозапчасти
25.04.2022
Ремонт автомобилей
25.04.2022
Страхование авто
19.04.2022
Советы автолюбителям
21.02.2022
Автозапчасти
18.02.2022

Онлайн-сервіс тестів ПДР в Україні

08.11.2020
301
0

Онлайн-сервіс тестів ПДР в Україні Безпека дорожнього руху є найбільш наболілої темою в усьому світі, не є винятком і Україна, де на дорогах продовжують гинути люди. Як домогтися зміни ситуації? Очевидно, що змінити ситуацію зможуть тільки нові якісні методики навчання для отримання водійських прав і ретельний контроль знань. В Україні, починаючи з 2017 року, діють нові правила здачі іспитів для отпримання водійського посвідчення. Тести ПДР докорінно відрізняються від звичних квитків, вони максимально адаптовані до сучасних умов дорожнього руху, більше зрозумілі і логічні. Сервіс Тестiв ПДР в Україні допоможуть підготуватися до успішної здачі іспитів і отримання водійського посвідчення.

Єдиною в Україні онлайн-платформою, що містить тести ПДР, які повністю відповідають вимогам головного сервісного центру МВС України є Green Way пройти на нього можливо за посиланням https://green-way.com.ua/uk/test-pdd. Тести ПДР дозволяють якісно підготуватися до здачі теоретичного іспиту. Тести ПДР доступні при наявності інтернету в будь-якій точці земної кулі, в будь-який час, цілодобово. Тести доступні і для мобільних пристроїв. Використовуючи тести ПДР можна підготуватися до іспитів, використовуючи свій вільний час, в будь-якому місці, коли зручно.

Кожен користувач, що реєструється на сайті https://green-way.com.ua/uk/test-pdd, має можливість пройти реальний іспит на отримання водійського посвідчення, до вимог ідентичними тим, які будуть на іспиті. За допомогою сайту Green Way можна відпрацювати окремі теми і розділи, відпрацьовувати випадково потрапляють питання, проводити роботу над помилками, що сприяє швидкому засвоєнню матеріалу. Для успішної підготовки сайт Green Way надає можливість змагання з іншими учасниками. Крім того, є можливість обговорення онлайн питань ПДР.

Викладачів автошкіл сайт Green Way значно полегшує роботу, надаючи можливість додавання нових учнів в групу і стеження за їх успішністю. Для зареєстрованого на сайті викладача участь безкоштовно.

Тести ПДР містять 2500 питань, які відображають всі ситуації, які можуть виникнути в процесі руху, стан транспортного засобу, надання невідкладної медичної допомоги при дорожньо-транспортній пригоді.

Компанія випускає і книжкову продукцію правил дорожнього руху. Використовуються і численні зауваження і побажання користувачів, яких накопичилося безліч за роки роботи.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: Green Way, сервісний центр МВС України, Тести ПДР
Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Реклама

Авто объявления

Новости партнеров