Мототехника
08.08.2022
Обучение вождению
28.07.2022
Мототехника
25.07.2022
Советы автолюбителям
06.07.2022
Покупка автомобилей
22.06.2022
Автозапчасти
16.06.2022
Автозапчасти
31.05.2022
Аренда транспорта
26.05.2022
Аренда транспорта
20.05.2022

Комплекти ксенону, в які автомобілі їх можно встановити?

31.05.2021
206
0

Ксенонові лампочки https://zax.ua/ua/shop/xenon/index.html користуються особливою популярністю серед водіїв. А все тому, що дозволяють поліпшувати видимість при складних умовах. Саме тому автомобіліст може повністю контролювати ситуацію на дорозі, аби своєчасно зреагувати на окрему ситуацію.

Безумовно, ксенонове обладнання здатне якісно підсвічувати шлях навіть при пересуванні у непогоду. До того ж такі прилади мають велику кількість переваг у порівнянні із іншими продуктами, представленими на сучасному ринку у величезному асортименті. Перш за все такі продукти випромінюють яскраве біле світло, яке при цьому не засліплює інших учасників руху. Саме тому водій зможе розгледіти усі предмети, які знаходяться далеко або близько.

Різновиди ксенонового обладнання.

Як би там не було, за допомогою лампочок ксенону можна із легкістю придати екстер’єру машини особливий стиль та престиж. Саме тому власники часто використовують їх при виконанні зовнішнього тюнінгу. Але при цьому слід розуміти, що газорозрядні пристрої потребують використання додаткового приладу – блоку розпалу, який в свою чергу відповідає за генерування напруги, моментальний розпал лампочки, а також її відмінну роботу. Баласти повинні повністю співпадати за всіма показниками до самих освітлювальних продуктів. Саме тому, тут набагато простіше купувати вже готові комплекти ксенону, які оснащуються усіма необхідними деталями.

Обираючи газорозрядні прилади, необхідно обов’язково звертати особливу увагу на деякі моменти. У першу чергу це стосується цоколю. Вся справа у тому, що тут розрізняють декілька категорій таких показників, які в свою чергу маркуються окремими символами. Наприклад, лампочки із цоколем Н використовуються у більшості транспортних засобів. При цьому для дальнього та ближнього світла використовуються продукти із показником Н1. Для противотуманої оптики – Н3. А ось що стосується ксенону Н4, він може одночасно використовуватися для машин із сумісною оптикою, у яких за різні режими освітлення відповідає одна лампа.

Також доволі популярними вважаються цоколі НВ, які за своїми показниками прирівнюються до елементів із маркуванням Н.

Ще одним варіантом вважаються заводські ксенонові лампочки, які мають зовсім різний тип цоколя. Саме тому, якщо у вашій машині із самого початку були встановлені такі прилади, їх доведеться правильно підбирати.

Підводячи підсумки, хочеться сказати, що комплекти ксенону можна встановлювати практично в усі машини, незалежно від виробника. Тому якщо ви прийняли рішення модернізувати оптику за допомогою таких продуктів, відвідайте спеціалізований ресурс.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ксенон, Авто, комплект ксенону
Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Реклама

Авто объявления

Новости партнеров