Автообзор
08.04.2024
Аренда транспорта
02.04.2024
Грузоперевозки
26.03.2024
Автообзор
24.11.2023

В Германии появился самый длинный в мире автобус

26.08.2012
989
0

У Дрездені з'явився найдовший автобус у світі, пише T-Online. Його довжина становить 30 метрів, ширина - 2,55 метра і висота - 3,4 метра.

Такий автобус може перевозити 256 пасажирів одночасно. Розробники назвали його "автотрамваем" (AutoTram Extra Grand).

Унікальний автобус розроблений інститутом Фраунгофера, який займається розвитком транспортних систем і інфраструктури. Цей проект просувався в рамках держпрограми в галузі транспорту, яку курує міністерством науки і освіти Німеччини.

Крім того, що новий автобус зможе перевозити набагато більше пасажирів, ніж інші види наземного громадського транспорту, при його розробці враховувалися питання екологічності.

В автобусі суміщений двигун внутрішнього згоряння з електромотором, завдяки чому він може проїхати вісім кілометрів тільки на заряді батареї. При цьому для водіння нового автобуса не знадобиться переучувати водіїв: розробники стверджують, що управління не відрізняється нічим від звичайного автобуса, пише The Local.

Зараз автобус проходить тестування в передмістях Дрездена. Очікується, що вже в жовтні він з'явиться на міських вулицях. За словами директора інституту Маттіаса Клингера, цей автобус зможе замінити дорогі трамваї.

Як повідомлялося, з 2012 року в Німеччині в тестовому режимі їздять вантажівки довжиною в 25 метрів. Прихильники "гігалайнеров" вважають перевезення вантажів на автопоїздах більш економною. Але експедитори не квапляться купувати XXL-вантажівки.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!
Источник: korrespondent.net
Теги: Германия, автобус, транспорт
Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Реклама

Авто объявления

Новости партнеров