a
Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Среда, 22.05.2019

Автозапчастини - як зробити вірний вибір

Дата: 12.09.2012 Просмотров: 982 Автор VIPER1

При виборі запасних частин у недосвідченого автолюбителя нерідко виникає проблема вибору. У вас постійно на слуху фрази "оригінальні автозапчастини" і "неоригінальні автозапчастини". Давайте розберемося, що ж це за запчастини і чим вони відрізняються.

Оригінальні автозапчастини - це запчастини, що мають торгову марку автокомпанії і поставляються виробником автомобілів у фірмовій упаковці з вказівкою номера деталі. Як правило, це запчастини високої якості, що випускаються сторонніми виробниками автокомпонентів для складальних конвеєрів автовиробників. Якщо вас не бентежить висока ціна - це ваш вибір. Можете бути упевнені в тому, що ви купите саме те, що вам треба.

Іноді на купленій оригінальній деталі можна побачити скорочене або повне найменування виробника автокомпонентів. Наприклад, на багатьох запчастинах Toyota можна зустріти напис " Denso", майже на усіх амортизаційних стойках японських виробників можна побачити " KYB"(KAYABA) і " Tokico". Вказані компанії є виробниками оригінальних запчастин, тобто постачальником деталей і компонентів на конвеєр.

І ще один дуже важливий факт: практично усі виробники автокомпонентів під різними брендами роблять однакові запчастини як на конвеєр, так і для роздрібної мережі сервісного обслуговування. Інакше кажучи, в упаковці з логотипом автовиробника і упаковці виробника запчастин частенько лежать абсолютно однакові якісні деталі, і купуючи оригінальні запчастини, ви просто переплачуєте за бренд виробника автомобілів.

Саме тому серед автолюбилей і автосервісів стали дуже популярні неоригінальні деталі. Ви отримуєте якісну деталь за гроші, в рази менші, ніж вартість оригіналу. Але, перефразувавши відому рекламу, не усі неоригінальні запчастини однаково корисні. Зустрічаються і такі виробники, продукцію яких ми б рекомендували використати тільки в крайньому випадку.
Найбільший вибір неоригінальних запчастин представлений виробниками для автомобілів, з моменту початку випуску яких вже пройшло декілька років. Спочатку з'являються " расходники" - фільтри, ремені, ремкомплекты різних систем, деталі підвіски і гальмівної системи. Пізніше сторонні виробники починають " штампувати" важчі у виробництві деталі кузови, вихлопної системи, оптику і стекла.

Серед брендів неоригінальних запчастин зустрічаються так звані " пакувальники". Це великі логістичні компанії, засновані виробниками автокомпонентів для постачання європейського ринку неоригінальними запчастинами, в основному не мають власних виробництв. Серед найбільш відомих - Febi, SWAG, Klokkerholm, Blue Print і Nipparts. Останній був заснований такими компаніями, як Micro, Koyo, Kayaba, Tokico, NGK, Kashiyama. Як видно зі списку компаній-засновників, " пакувальники" проводять величезну роботу по " аутсортингу"(відбору постачальників) і використовують в основному високоякісні деталі.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: автозапчастини, автозапчасти, Kayaba

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 1
avatar
1
Прикольна стаття! Багато дізнався для себе нового про автозапчастини.
avatar