Автообзор
26.11.2020
Советы автолюбителям
23.11.2020
Тюнинг авто
19.11.2020
Автообзор
18.11.2020
Автообзор
17.11.2020
Продажа автомобилей
13.11.2020
Ремонт автомобилей
12.11.2020
Автообзор
08.11.2020
Автозапчасти
08.11.2020

Наш громадський рух радіє успіхам українців!

29.11.2018
450
0

Політика досить складна справа. Навіть ті, хто займається нею професійно не можуть зрозуміти всіх аспектів, нюансів. Що ж тоді говорити про пересічних громадян. Здавалось би. Обираючи, робиться вибір на кандидата, котрий обіцяє лише позитивні зміни в країні.

Як наслідок, лише розчарування. Хоча, кожен виборець перед тим як віддати свій голос аналізує програми кандидатів, прагне зрозуміти, хто дійсно достойний того, аби зайняти одну з найвищих посад у державі.

Чесно - це громадський рух з офіційнийним сайтом chesno.org, котрий створений для того, аби допомогти виборцям прийняти правильне рішення.

Вже велика кількість людей чула про організацію. Але, є ще ті, хто з нею практично незнайомий. Саме для цих людей потрібно більше розказати про рух і його особливості.

Найважливішою ознакою є політична незаангажованість. Тобто, тут ніколи не будуть відстоювати інтереси конкретного політика чи політичної партії. Активісти руху ні в якому разі не будуть свідомо «поливати брудом» будь-кого.

Ніколи не може бути й розмов про те, аби відбувалось фінансування від якоїсь юридичної особи. Мабуть, цікаво, за які власне кошти функціонує рух, адже все таки потрібно витрачати певні суми. Відповідь банально проста - добровільні членські внески.

Охоплюються масштаби всієї країни. Тобто, рух не функціонує виключно в мегаполісах. Дізнатись дані про свого кандидата можуть навіть жителі невеликих містечок. Обираючи сільського голову, місцеве населення також буде розуміти, за кого вони віддають свій голос. Допоки в країні будуть функціонувати організації такого плану, до того часу, кожен громадянин матиме надію на те, що все таки він не просто заслуговує нормальне життя, а є можливість досягнути цієї цілі.

Підсумовуючи варто відзначити найважливіший аспект, а саме – об’єктивність. Довго можна розмірковувати на тему того, чому українцям ніяк не вдається обрати достойних представників влади. Аналізуючи дане питання, приходимо до єдиного знаменника – навколо обман. Відповідно, виборці банально не розуміють, кому дійсно можна довіряти.

Завдяки руху «Чесно» тепер набагато простіше слідкувати за подіями в країні, жодна інформація не буде закритою, ніхто не зможе приховати свої «скелети в шафі». Звичайно, доводиться виконувати великий обсяг роботи. Але, пам’ятаючи про те, яка благородна мета переслідується, кожен учасник руху зробить все можливе, аби домогтись необхідного результату.

Джерело: https://www.chesno.org/

Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Срочный сбор средств

Реклама

Объявления

Новости партнеров