Пассажирские перевозки
15.09.2021
Автообзор
12.09.2021
Советы автолюбителям
07.09.2021
Грузоперевозки
07.09.2021
Продажа автомобилей
07.09.2021
Отдых, путешествие на авто
07.09.2021
Советы автолюбителям
01.09.2021
Ремонт автомобилей
30.08.2021
Ремонт автомобилей
25.08.2021

Учбовий плафон для автошколи: вимоги та особливості

18.08.2021
248
0

У автошколи повинен бути свій парк автомобілів. Згідно з діючими Правилами дорожнього руху, навчальний автомобіль обладнується спеціальним знаком у вигляді літери «У». Це учбовий плафон з підсвічуванням, який інформує інших учасників дорожнього руху про те, що за кермом знаходиться учень. На відміну від простого цивільного авто, наклейки на склі недостатньо. Тому необхідна світлова коробка, автошкола оснащує таким знаком усі автомобілі зі свого парку, які використовуються для навчання водінню.

Придбати світловий короб для автошколи можна у компанії «Знак У». Компанія спеціалізується на виготовленні якісних знаків для автошкіл. Асортимент виробника включає декілька варіантів коробів:

  • трикутники;
  • піраміди;
  • плафони.

Ці пристрої виділяють автомобіль у транспортному потоці. Світловий короб також може виконувати рекламну функцію. На плафон можна нанести різноманітну інформацію про автошколу: назву, логотип, контакти та ін. Завдяки цьому він не тільки виділяє автомобіль, а й сприяє залученню нових клієнтів.

Особливості учбових плафонів

Світлові короби для автомобілів автошкіл мають декілька конструктивних переваг:

  • Таке обладнання для автомобілів, як світлові короби, є надійним та довговічним оснащенням. Конструкція короба проста у технічному плані, не має рухомих елементів, герметична завдяки унікальній технології обробки швів. Для виготовлення використовується міцний, ударостійкий пластик.
  • Світлодіодне підсвічування дуже економічне, не виникає проблем з живленням від автомобільної мережі.
  • Система монтажу також дуже проста, але надійна. Щоб встановити світлодіодний короб на автомобіль, не знадобиться ніяких спеціальних інструментів або кваліфікованих механіків. Прив'язка до даху або будь-якої іншої металевої поверхні автомобіля виконується моментально завдяки магнітним стійкам.
  • Захист від пошкодження. Короб не пошкодить покриття кузова навіть при багаторазовому встановленні або знятті з автомобіля.
  • Підсвічування короба – ключовий аспект, оскільки заняття з практичного водіння в автошколі часто проходять у сутінках. Яскраве виділення на дорозі машини потенційно недосвідченого водія – це ефективний спосіб запобігання аварійних ситуацій.

Знак встановлюється за допомогою потужних магнітів, що забезпечують надійну фіксацію. Завдяки цьому конструкція надійно утримується на даху автомобіля на швидкості до 100 км/год. При цьому магніти не пошкоджують лакофарбове покриття кузова автомобіля, оскільки мають захисне акрилове покриття.

Плафон оснащується економічною системою світлодіодного підсвічування. Підсвітка підключається до бортової мережі автомобіля 12 В. Світлодіоди виграють тим, що при незначному енергоспоживанні, забезпечують яскраве підсвічування.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: Учбовий плафон, Учбовий авто
Об авторе
Оставь комментарий

Войдите на сайт

Нет фото

Реклама

Авто объявления

Новости партнеров